PODPORA
KREATÍVA
STRATÉGIA
ANALÝZA

Bezplatná konzultácia

MARKETINGOVÁ STRATÉGIA

Vykročte úspechu naproti efektívnou marketingovou stratégiou

Pekná a funkčná stránka vám sama o sebe peniaze neprinesie. Správne nastavená marketingová stratégia vám pomôže vykročiť úspechu naproti.

Online marketing patrí medzi najefektívnejšie formy reklamy vôbec. Presné cielenie, remarketing a detailné sledovanie dosiahnutých výsledkov. To vám reklama v rádiu neponúkne.

Správanie ľudí na internete sa za posledné roky neuveriteľne zmenilo. Pred pár rokmi ľudia klikali na bannery ostošesť. Dnes sme voči všetkému, čo vyzerá ako reklamný banner imúnny.

Nemajte strach, trendy v online marketingu sledujeme aj za vás. Pomôžeme vám byť všade tam, kde je pozornosť vašej cieľovej skupiny.

Postup pri tvorbe marketingovej stratégie

 • V rýchlosti vás vyspovedáme. Prezradíte nám niečo o sebe, spomeniete aj svoje konkurenčné výhody. Prejdeme si spoločne váš marketingový cieľ a rozpočet na online reklamu.
 • Prídeme s funkčným riešením. Po prejdení všetkých informácií od vás, analýzy trhu a konkurencie prídeme s konkrétnou stratégiou pre naplnenie vašich cieľov. Zadefinujeme si cieľovú skupinu a zvolíme reklamné kanály, ktoré pre nás budú najefektívnejšie.
 • Vyklikáme vám samotné kampane. Ako prvú pripravíme samotnú stránku. Nastavíme vám Google Analytics a meranie konverzií, aby sme vedeli kampane efektívne vyhodnocovať. Navrhneme jasnú štruktúru kampane a napíšeme texty, ktoré ľudí zaujmú.
 • Postaráme sa o vás aj vaše kampane. Po prvotnom nastavení kampane a získaní dostatočného množstva dát sa pustíme do vyhodnocovania. Prichádza na rad optimalizácia kampane a testovanie nových príležitosti. Začiatkom každého mesiaca vás bude vo vašej emailovej schránke čakať prehľadný report výsledkov za predošlý mesiac.

  SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ

  Pomáhame vám budovať a udržiavať vzťah s vašimi fanúšikmi.

  Problém: Tvoríme obsah, ktorý sa nikomu nezobrazuje
  Pridávať skvelý obsah nestačí, ak ho vaše publikum nevidí. Pravdepodobne ste postrehli zníženie organického dosahu na väčšine sociálnych sietí. Bez platenej propagácie sa váš obsah nedostane ani k väčšine vašich fanúšikov!

  Riešenie: Efektívna reklama pre naplnenie konkrétnych cieľov
  Reklama na sociálnych sieťach vám umožní osloviť väčšie publikum vašich cieľových zákazníkov. Platenou propagáciou tak nezískate iba viac lajkov, ale aj:

  • podporíte povedomie o svojej firme/značke
  • získate relevantnú návštevnosť vašej stránky zákazníkmi, ktorí hľadajú vaše produkty či služby
  • a najmä (priamo či nepriamo) zarobíte viac peňazí.

  Pracovať so sociálnymi sieťami len preto, aby ste na nich nechýbali (pretože ich využíva aj vaša konkurencia) je nezmysel. Správna stratégia komunikácie na sociálnych sieťach vám z nich pomôže vyťažiť viac než len pár lajkov. Pomôže vám zarobiť peniaze!

  Vašim sociálnym sieťam dodáme jednotnú tvár a pomôžeme vám so stanovením správnej komunikačnej stratégie. Vďaka naším skúsenostiam sme pripravení zdieľať váš príbeh so správnym publikom a osloviť tak viac zákazníkov.

  FACEBOOK • INSTAGRAM • YOUTUBE • LINKEDIN

  PPC KAMPANE (VÝKONNOSTNÁ REKLAMA)

  Zlepšíme predaj a prinesieme potenciálnych klientov pre váš biznis.

  Meníme svet našich klientov, klik za klikom. Kľúčom úspešnej pay per click kampane je správne nastavenie a následná optimalizácia. Vďaka našim skúsenostiam prinášame klientom potenciálnych zákazníkov, ktorí majú reálny záujem o ich služby alebo produkt.

  Našou úlohou je pravidelné vytváranie nových reklám, ktoré zacielime na správne kľúčové slová. Váš odkaz tak dostaneme k relevantnému publiku – k zákazníkom, ktorí majú o váš produkt alebo službu záujem.

  Aby sme dosiahli najlepšie možné výsledky, kampane optimalizujeme na týždennej báze. Testujeme každý aspekt kampane a dôsledne ho posudzujeme.

  Prinášaním relevantnej návštevnosti to však nekončí. Pomocou viacerých analytických nástrojov sledujeme správanie používateľov na stránke, vďaka čomu vám vieme poradiť, aké zmeny zapracovať na vašej stránke a tým zvýšiť jej konverzný pomer.

  REMARKETINGOVÉ KAMPANE

  Klientom dávame druhú šancu... na získanie strateného zákazníka.

  Potenciálny zákazník príde na vašu stránku, no nevykoná požadovanú akciu (objednávka, vyplnenie formuláru...).

  Vďaka remarketingu máte možnosť tohto strateného zákazníka opäť osloviť, tentokrát s lepšou ponukou, ktorú sa rozhodne využiť. Niet divu, že remarketingové kampane majú častokrát najlepšie výsledky.

  Kľúčom k úspešnej remarketingovej kampani je porozumieť tomu, na akú stránku návštevníci prichádzajú a kedy dochádza k opusteniu stránky.

  Naše kampane cielime tak, aby oslovili cieľové publikum s ponukou „na mieru“.