fbpx
 

PODPORA
KREATÍVA
STRATÉGIA
ANALÝZA

Máte peknú, funkčnú stránku? Tá vám sama o sebe peniaze neprinesie. Správne nastavená marketingová stratégia vám však pomôže ísť úspechu naproti. Online marketing dnes patrí medzi najefektívnejšie formy reklamy vôbec. Presné cielenie, remarketing a detailné sledovanie dosiahnutých výsledkov. To vám reklama v rádiu neponúkne.

Správanie ľudí na internete sa za posledné roky neuveriteľne zmenilo. Pred pár rokmi ľudia klikali na bannery ostošesť. Dnes sme voči všetkému, čo vyzerá ako reklamný banner imúnny. Nemajte strach, trendy v online marketingu sledujeme aj za vás. Pomôžeme vám byť všade tam, kde je pozornosť vašej cieľovej skupiny.

POSTUP PRI TVORBE MARKETINGOVEJ STRATÉGIE

  • V rýchlosti vás vyspovedáme. Prezradíte nám niečo o sebe, spomeniete aj svoje konkurenčné výhody. Prejdeme si spoločne váš marketingový cieľ a rozpočet na online reklamu.
  • Prídeme s funkčným riešením. Po prejdení všetkých informácií od vás, analýzy trhu a konkurencie prídeme s konkrétnou stratégiou pre naplnenie vašich cieľov. Zadefinujeme si cieľovú skupinu a zvolíme reklamné kanály, ktoré pre nás budú najefektívnejšie.
  • Vyklikáme vám samotné kampane. Ako prvú pripravíme samotnú stránku. Nastavíme vám Google Analytics a meranie konverzií, aby sme vedeli kampane efektívne vyhodnocovať. Navrhneme jasnú štruktúru kampane a napíšeme texty, ktoré ľudí zaujmú.
  • Postaráme sa o vás aj vaše kampane. Po prvotnom nastavení kampane a získaní dostatočného množstva dát sa pustíme do vyhodnocovania. Prichádza na rad optimalizácia kampane a testovanie nových príležitosti. Začiatkom každého mesiaca vás bude vo vašej emailovej schránke čakať prehľadný report výsledkov za predošlý mesiac.
Slovenčina