TVORBA WEBSTRÁNOK

PONÚKAME ŠIROKÉ SPEKTRUM PIXELOV VYKLIKANÝCH NA MIERU

Bezplatná konzultácia

Éra Zlatých stránok je už dávno minulosťou. Koho nenájdete na internete, akoby ani nebol. Často používané klišé avšak vlastná webová stránka je v dnešnej digitálnej dobe nenahraditeľný nástroj prezentácie, predaja a komunikácie firmy so zákazníkmi.
Vizuálne zaujímavá, prehľadná a funkčná webstránka pridáva firme hodnotu a dôveryhodnosť. Zároveň máte možnosť širokému publiku ľudí prezentovať vaše produkty, služby alebo poslanie.


EŠTE PRED ZAČATÍM...

  • Zadefinujte si cieľ, ktorý má stránka naplniť. Je vašim zámerom predávať produkty online? Chcete svetu ponúknuť svoje služby alebo vzdelávaťs ľudí o veciach, ktoré vám prídu dôležité? Od toho sa bude odvíjať samotný vzhľad a funkčnosť stránky.
  • Spoznajte svojho návštevníka. Bude vašu stránku navštevovať zbehlý študent alebo senior? Obaja sa budú chovať na stránke odlišne, preto potrebujete svojho návštevníka poznať ešte pred samotnou tvorbou stránky. Pozrieme sa na to spolu s vami a zadefinujeme si cieľovú skupinu, ktorá bude stránku navštevovať.
  • Premyslite si približnú štruktúru stránky, pripravte si galériu fotiek, ktoré chcete mať na webstránke, dôležitým podkladom pre nás sú kompletné texty, kontaktné údaje, detaily k produktom, cenníky a pod. Tieto informácie nám poskytnú predpokladaný rozsah webstránky a vďaka tomu vieme lepšie odhadnúť časovú aj finančnú náročnosť webu. Dobre pripravené podklady zefektívnia komunikáciu a urýchlia dodanie hotového diela.

SHARKULAČKA

CENOVÁ KALKULAČKA TVORBY WEBOVEJ STRÁNKY


Chcete novú webstránku a neviete, aký rozpočet na to budete potrebovať? Skúste našu kalkulačku - v pár krokoch zadajte základné parametre a získajte orientačnú cenovú kalkuláciu. Je to jednoduché.

Poďme na to

POSTUP PRI TVORBE WEBOVEJ STRÁNKY

  • Prvým krokom po nadviazaní kontaktu s Vami Vás požiadame o vyplnenie briefu, kde nám poskytnete detaily k celému projektu.
  • Na základe informácií z briefu vám zašleme nezáväznú predbežnú cenovú ponuku a termín dodania webovej stránky.
  • Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, dohodneme si osobné stretnutie, kde si prejdeme najdôležitejšie detaily, doplníme informácie a dohodneme si celý postup práce.
  • Začneme kresliť základnú kostru stránky (wireframe). Vyplýva z neho usporiadanie jednotlivých sekcií na webe. Z neho sa bude odvíjať finálny vzhľad stránky. Wireframe vám pošleme na spripomienkovanie a následne ho upravíme do finálnej podoby.
  • Vytvoríme grafický vizuál homepage, navrhneme celkovú grafickú identitu stránky, ikonky, patterny, formát fotografií a ten vám opäť pošleme na pripomienkovanie. Na základe vašej spätnej väzby homepage upravíme do finálnej podoby.
  • Finalizácia vzhľadu stránky a programovanie v redakčnom systéme Wordpress. Doplníme vaše texty a fotografie, v prípade e-shopu požadované produkty. Naplánujeme oficiálne spustenie webu.
  • Váš nový web budeme ďalej testovať a optimalizovať. Používame profesionálne nástroje na sledovanie správania návštevníkov stránky, vďaka čomu dokážeme vašu stránku veľmi efektívne optimalizovať.