TVORBA WEBSTRÁNOK

PONÚKAME ŠIROKÉ SPEKTRUM PIXELOV VYKLIKANÝCH NA MIERU

Éra Zlatých stránok je už dávno minulosťou. Koho nenájdete na internete, akoby ani nebol. Často používané klišé avšak vlastná webová stránka je v dnešnej digitálnej dobe nenahraditeľný nástroj prezentácie, predaja a komunikácie firmy so zákazníkmi. Vizuálne zaujímavá, prehľadná a funkčná webstránka pridáva firme hodnotu a dôveryhodnosť.
Zároveň máte možnosť širokému publiku ľudí prezentovať vaše produkty, služby alebo poslanie. Samozrejmosťou je responzivita stránky, to znamená, že v mobilných telefónoch a na tabletoch bude vaša webstránka rovnako funkčná a krásna ako na obrazovke počítača.

POTREBUJETE WEBOVÚ STRÁNKU?

 • Zadefinujte si cieľ, na čo má slúžiť – predaj výrobkov, prezentácia firmy, budovanie komunity? Dôvody sú rôzne a od toho sa musí odvíjať aj vizuál webstránky a jej funkčnosť.
 • Koho chcete na stránku priviesť? – zákazníka, fanúšika, priateľov – pomôžeme vám zadefinovať publikum, cieľovú skupinu, ktorú chcete osloviť.
 • Ako dostanete ľudí na vašu webstránku? Na to slúži online marketing a s tým vám taktiež pomôžeme – (preklik na sekciu online marketing na stránke)
 • Naplnenie cieľa – funkčná a atraktívna webová stránka v kombinácii so správne zvolenou marketingovou stratégiou privedie na vašu stránku publikum, ktoré chcete osloviť a pomôže naplniť váš cieľ. Webová stránka nie je náklad, ale investícia, ktorá sa vám môže niekoľkonásobne vrátiť.

POSTUP PRI TVORBE WEBOVEJ STRÁNKY

 1. Vypracovanie analýzy cieľov a potrieb, ktoré má webstránka plniť
 2. Vytvorenie návrhu vizuálu a dizajnu celej webstránky – či má byť formálny, zábavný, farebný alebo len dvojfarebný a pod.
 3. Navrhnutie mapy webu – štruktúry, aké bude obsahovať stránky, podstránky a ako budú navzájom prepojené
 4. Vytvorenie wireframe – základného nákresu stránky, z ktorého vyplýva rozloženie jednotlivých sekcií a funkcionality jednotlivých prvkov.
 1. Webdizajn je vytvorenie finálneho vzhľadu stránky, pri ktorom je dodržaná firemná identita a vychádza z dizajn manuálu firmy.
 2. Nasadenie webstránky na redakčný systém Wordpress a doplnenie reálneho obsahu, animácie, fotografií, videí a príprava na finálne spustenie
 3. Spustenie webovej stránky na cloud hostingu a predstavenie webu verejnosti.
 4. Testovanie a optimalizácia po spustení – sledujeme reakcie návštevníkov stránky, spätnú väzbu, pripomienky a na základe výsledkov optimalizujeme, čo nie je dokonalé.