TVORBA WEBSTRÁNOK

PONÚKAME ŠIROKÉ SPEKTRUM PIXELOV VYKLIKANÝCH NA MIERU

Éra Zlatých stránok je už dávno minulosťou. Koho nenájdete na internete, akoby ani nebol. Často používané klišé avšak vlastná webová stránka je v dnešnej digitálnej dobe nenahraditeľný nástroj prezentácie, predaja a komunikácie firmy so zákazníkmi.
Vizuálne zaujímavá, prehľadná a funkčná webstránka pridáva firme hodnotu a dôveryhodnosť. Zároveň máte možnosť širokému publiku ľudí prezentovať vaše produkty, služby alebo poslanie.


EŠTE PRED ZAČATÍM...

  • Zadefinujte si cieľ, ktorý má stránka naplniť. Je vašim zámerom predávať produkty online? Chcete svetu ponúknuť svoje služby alebo vzdelávaťs ľudí o veciach, ktoré vám prídu dôležité? Od toho sa bude odvíjať samotný vzhľad a funkčnosť stránky.
  • Spoznajte svojho návštevníka. Bude vašu stránku navštevovať zbehlý študent alebo senior? Obaja sa budú chovať na stránke odlišne, preto potrebujete svojho návštevníka poznať ešte pred samotnou tvorbou stránky. Pozrieme sa na to spolu s vami a zadefinujeme si cieľovú skupinu, ktorá bude stránku navštevovať.

POSTUP PRI TVORBE WEBOVEJ STRÁNKY

  • Ešte pred samotnou tvorbou webu si spolu sadneme a prejdeme najdôležitejšie veci. Stanovíme si cieľ a publikum stránky.
  • Na základe vašich požiadaviek navrhneme kompletnú mapu stránky (sitemap). Štruktúra stránok, podstránok a ich prepojenie.
  • Začneme kresliť základnú kostru stránky (wireframe). Vyplýva z neho usporiadanie jednotlivých sekcií na webe. Z neho sa bude odvíjať finálny vzhľad stránky.
  • Finalizácia vzhľadu stránky a nasadenie na redakčný systém Wordpress. Doplníme vaše texty a fotografie. Naplánujeme oficiálne spustenie webu.
  • Váš nový web budeme ďalej testovať a optimalizovať. Používame profesionálne nástroje na sledovanie správania návštevníkov stránky, vďaka čomu dokážeme vašu stránku veľmi efektívne optimalizovať.
Slovenčina