BRANDING & FIREMNÁ IDENTITA

OCHUTNAJTE Z NAŠEJ KREATIVITY

Bezplatná konzultácia

Ľudia sú zvyknutí posudzovať podľa vzhľadu. Ak sa chcete ľuďom vryť do pamäti, potrebujete byť jedinečný a ľahko rozpoznateľný. Musíte sa odlíšiť od konkurencie. Všetko sa preto začína tvorbou firemnej identity.

  • Tvorba loga a dizajn manuálu
  • Komplexná firemná identita
  • Vizitky a tlačoviny
  • Ilustrácie na mieru

Základom vizualizácie a prezentácie každej firmy je logo. Vyjadruje firemnú filozofiu, malo by zaujať a zmysluplne zapadnúť do celého konceptu identity. Vďaka farbám dokážete urobiť dojem a vyvolať u ľudí emóciu. Správny výber fontu vám zase pomôže definovať štýl komunikácie vašej firmy. Odrazovým mostíkom pri ďalšom budovaní povedomia o vašej značke bude dizajn manuál.

Možno to pre vás znie ako alchýmia, no rukami našich šikovných grafikov prešli desiatky firiem, ktorým sme pomohli stanoviť ich firemnú identitu a spôsob prezentácie. Ak už máte logo, ale potrebujete dotvoriť ostatné prvky vizuálu, celý proces môžete nechať na nás.

POSTUP PRI TVORBE FIREMNEJ IDENTITY

  • Vyplníte jednoduchý brief. Opýtame sa Vás zopár jednoduchých otázok, ktoré nám lepšie priblížia Vašu predstavu o novom logu a celkovej firemnej identite. Na základe vyplneného briefu vám zašleme nezáväznú cenovú kalkuláciu.
  • Spravíme si analýzu. Vašej značky, konkurencie a trhu na ktorom chcete preraziť. Prejdeme si spoločne Vašu víziu, ktorú bude odrážať nielen logo ale celá firemná identita.
  • Prídeme s kreatívnymi návrhmi. Konkrétne dvomi. V praxi sa totiž nám najviac osvedčilo predložiť klientovi dva rôzne návrhy. Má si z čoho vybrať a netrápi ho rozhodovacia paralýza.
  • Zapracujeme úpravy. Vybrať hranatejší font, zmeniť farebnosť alebo viac zvýrazniť slogan? Dopracujeme návrh do finálnej podoby.
  • Blížime sa k záveru. Alebo nie? Nové logo klientom vždy dodávame v dvoch farebných variantoch (vo farebnej a čiernobielej verzii) a v štyroch rôznych formátoch v ucelenom balíčku. Návrhy archivujeme pre prípad, že klient svoje logo potrebuje opätovne poslať. Pre tých, ktorým logo nestačí pripravíme aj dizajn manuál. Veľmi často klientom s nadšením navrhujeme ďalšie reklamné predmety potrebné pre ich biznis.
  • Tvorba firemnej identity by nemala zmysel, ak nemáte zámer zvyšovať povedomie o svojej značke. Tu naše grafické služby pokračujú, pretože môžu byť súčasťou tvorby webovej stránky na mieru. Pokiaľ nám zveríte do rúk aj správu sociálnych sietí, získate unikátne posty doplnené grafickými prvkami vašej značky a verte, že oslovia potenciálneho zákazníka skôr ako len ilustračný obrázok z fotobanky.