BRANDING & FIREMNÁ IDENTITA

OCHUTNAJTE Z NAŠEJ KREATIVITY

Ľudia sú zvyknutí posudzovať podľa vzhľadu. Ak sa chcete ľuďom vryť do pamäti, potrebujete byť jedinečný a ľahko rozpoznateľný. Musíte sa odlíšiť od konkurencie. Všetko sa preto začína tvorbou firemnej identity.

  • Tvorba loga a dizajn manuálu
  • Komplexná firemná identita
  • Vizitky a tlačoviny
  • Ilustrácie na mieru

Základom vizualizácie a prezentácie každej firmy je logo. Vyjadruje firemnú filozofiu, malo by zaujať a zmysluplne zapadnúť do celého konceptu identity. Vďaka farbám dokážete urobiť dojem a vyvolať u ľudí emóciu. Správny výber fontu vám zase pomôže definovať štýl komunikácie vašej firmy. Odrazovým mostíkom pri ďalšom budovaní povedomia o vašej značke bude dizajn manuál.

Možno to pre vás znie ako alchýmia, no rukami našich šikovných grafikov prešli desiatky firiem, ktorým sme pomohli stanoviť ich firemnú identitu a spôsob prezentácie. Ak už máte logo, ale potrebujete dotvoriť ostatné prvky vizuálu, celý proces môžete nechať na nás.

POSTUP PRI TVORBE FIREMNEJ IDENTITY

  • Vyplníte jednoduchý brief. Opýtame sa Vás zopár jednoduchých otázok, ktoré nám lepšie priblížia Vašu predstavu o novom logu a celkovej firemnej identite.
  • Spravíme si analýzu. Vašej značky, konkurencie a trhu na ktorom chcete preraziť. Prejdeme si spoločne Vašu víziu, ktorú bude odrážať nielen logo ale celá firemná identita.
  • Prídeme s kreatívnymi návrhmi. Konkrétne dvomi. V praxi sa totiž nám najviac osvedčilo predložiť klientovi dva rôzne návrhy. Má si z čoho vybrať a netrápi ho rozhodovacia paralýza.
  • Zapracujeme úpravy. Posunúť symbol trochu viac doprava, trošilinku zmenšiť text alebo naopak, zvýrazniť slogan? Pripomienky od klienta nám vrásky nerobia, práve naopak, vždy sa z nich tešíme. Dodá nám svoj pohľad na vec, vďaka čomu dokážeme spraviť logo ešte lepším.
  • Blížime sa k záveru. Alebo nie? Nové logo klientom vždy dodávame v dvoch farebných variantoch (vo farebnej a čiernobielej verzii) a v štyroch rôznych formátoch v ucelenom balíčku. Návrhy archivujeme pre prípad, že klient svoje logo potrebuje opätovne poslať. Pre tých, ktorým logo nestačí pripravíme aj dizajn manuál. Veľmi často klientom s nadšením navrhujeme ďalšie reklamné predmety potrebné pre ich biznis.
Slovenčina