Hungry for marketing
Be 2 see

Ste hladní po reklame, ktorá upriami pozornosť na vašu značku?

Tvoríme komplexné digitálne riešenia v oblasti marketingu, s ktorými vás bude vidieť a počuť.

Marketing

Komunikačná stratégia

Naša komunikačná stratégia vám prinesie detailný plán definujúci tón komunikácie a jej vizualitu, aby ste dosiahli vybrané ciele v súlade s víziou a hodnotami vašej značky. Pripravíme komplexný marketingový mix s ohľadom na merateľné výsledky.

Identifikujeme hlavné posolstvo a navrhneme kreatívne praktické riešenia kompletnej komunikácie kampane, s ktorou účinne oslovíme vašich zákazníkov. Zadefinujeme voľbu optimálnych komunikačných kanálov pre efektívny zásah, čo strategicky kombinuje digitálna, social media stratégia, performance marketing ktoré sú hlavnou podstatou komunikačnej stratégie.

Be 2 see
Marketing

Digitálna stratégia
Social media stratégia

V prípade digitálnej stratégie predstavujú sociálne médiá flexibilné, pestré možnosti viacerých platforiem, kde sa stretávajú interaktívnosť, personalizácia, komunitný aspekt a značne rozšírený dosah. To v kombinácii s vysokou mierou prispôsobivosti vytvára účinný nástroj pre moderný marketing a budovanie značky.

   
SOCIAL MEDIA MARKETING
REVITALIZUJTE SVOJU KOMUNIKÁCIU A ZÍSKAJTE OPÄŤ POZORNOSŤ.

Social media marketing

Social media marketing je jedným z kľúčových prvkov digitálneho marketingu – umožňuje značkám účinne zasiahnuť cieľovú skupinu pestrým spôsobom a tiež budovať pozíciu autority v oblasti svojho pôsobenia. Efektívne zvolená forma a obsah reklám tak vytvára pridanú hodnotu pre spotrebiteľov aj značku samotnú.

Posúdime, ktorý kanál je pre Vašu Značku vhodnejší, PrÍpaDne ich vhodnú kombináciu.

Social media
marketing

Facebook a Instagram

Obrovská popularita týchto sociálnych sietí dáva príležitosť osloviť tisíce aktívnych užívateľov na Slovensku. Šírte povedomie o svojej značke vhodnými sponzorovanými príspevkami, ktoré pre vás pripravíme na mieru.

Navrhneme tone of voice, ktorý posilní identitu vašej značky.

Social media
marketing | obsah

Copywriting

Slová sú silnejšie ako meč a v marketingu to platí na 300 %. Či už potrebujete vytvoriť obsah na web, do PPC reklám, príspevky na sociálne siete, newsletter, alebo články na blog, pripravíme pre vás originálne pútavé texty, ktoré budú reprezentovať vašu značku a zasiahnu správnymi slovami potenciálnych zákazníkov. Zverte sa do rúk profesionálom.

Pripravíme obsah, ktorý podporí povedomie o vašej firme a o vašom podnikaní.

Social media
marketing

LinkedIn

LinkedIn je najväčšou sociálnou sieťou zameranou na biznis. Využite obrovskú príležitosť pre šírenie profesionálneho povedomia vašej značky, získavanie zákaziek v B2B sektore. Nechajte rásť svoju autoritu v oblasti, ktorej sa venujete – postaráme sa o to premyslenou stratégiou pravidelných príspevkov.

Vytvoríme PPC KAMPAŇ, ktorá účinne podporí a zviditeľní vašu stratégiu.

PPC (Pay-Per-Click)
kampaň

Skutočnou silou PPC reklám je schopnosť účinne generovať konverzie. S presným cielením a nastavením relevancie oslovíte ľudí s reálnym záujmom o vaše produkty či služby. Každý klik na vašu reklamu sa tak stáva výraznou príležitosťou premeniť návštevníka na zákazníka, čo predstavuje aj vysokú efektívnosť využitia prostriedkov.

Vybavíme vhodného Influencera, ktorý Osloví správne publikum.

Yes

Influencer
marketing

Podľa štatistík si až 39 % ľudí určitý produkt či službu zakúpili potom, ako to videli odporúčať niektorého influencera. Aj na Slovensku už niekoľko rokov prináša reklama formou spolupráce s influencermi vynikajúce výsledky, presahuje z online aj do tradičných médií..

BE 2 SEE

Dajte o sebe vedieť.

Yes
HUNGRY FOR Know-how
Komunikačná stratégia
Social media marketing

Správa LinkediN

Zvýšte na LinkedIn svoju online prítomnosť, nadviažte relevantné spojenia a využite príležitosť budovať povedomie o svojej firme, značke, produktoch, záujmoch, či aktivitách tým najprirodzenejším a autentickým spôsobom.

Prečo využiť potenCiÁl linkedin

Viac ako 830 tisíc

Aktívnych používateľov na Slovensku

10%

Medziročný nárast nových používateľov

45%

Pravidelných návštevníkov denne

Aktualizácia údajov k 1. 1. 2024
HUNGRY FOR Know-how
Komunikačná stratégia

Správa LinkedIn od nás spĺňa všetky náležité kvality

Strategické kvality
 • Audit
 • Analýza konkurencie
 • Komunikačná stratégia
 • Aktívne budovanie siete
Kreatívne kvality
 • Zmysluplnosť
 • Vizuálne smerovanie
 • Kvalitný obsah
 • Grafické spracovanie
Technické kvality
 • Funkčnosť
 • Redakčný plán
 • Konzistentnosť
 • Výsledky
Linkedin školenie

Spoločne a IN

Ponúkame školenie pre firmy a ich tímy, aby sa dokázali vzájomne podporiť a aktívne tvoriŤ obsah, ktorý zdieľa spoločné úspechy, spokojnosť či zaujímavú skúsenosť.

Cieľom tohto školenia je nielen inšpirovať a motivovať vašich zamestnancov k pozitívnemu vnímaniu LinkedIn platformy, ale im aj poskytnúť cenné informácie a praktické znalosti, ktoré môžu okamžite využiť v profesionálnom živote. Na záver školenia bude každý z účastníkov schopný efektívne využívať LinkedIn v prospech vašej firmy.

Čo vám prinesie naše školenie

Inšpirácia a motivácia

Porozprávame sa o tom, ako LinkedIn mení pracovné prostredie a poskytuje nové príležitosti. Pomenujeme úspešné príbehy a príklady, ktoré ukážu silu tejto siete.

Technické pozadie a algoritmy

Priblížime si, ako fungujú algoritmy na LinkedIn a ako ich využiť vo váš prospech. Objasníme vám, ako efektívne vytvárať a distribuovať obsah.

Stručná história a globálne trendy

Predstavíme vývoj LinkedIn od jeho začiatkov po súčasnosť. Zhrnieme aktuálne a predpokladané trendy v používaní LinkedIn.

Praktická časť

Naučíme vás, ako správne nastaviť a vyplniť osobný profil. Ukážeme vám, ako budovať sieť kontaktov a získať tak vo finále na LinkedIn úspech.

Hungry for influencer marketing
Oslovíme správne publikum
Social media marketing

Influencer marketing

Influencer marketing patrí medzi trendy dnešnej marketingovej komunikácie. Nestačí však iba osloviť influencera s najpočetnejšou základňou followerov, ale treba porozumieť jeho publiku a témam, ktorým sa venuje. My vám pomôžeme nájsť tých najvhodnejších influencerov a dohodnúť vzájomne výhodnú spoluprácu pre dosiahnutie vašich cieľov.

Prečo využiť potenciál influencer marketing

4 500 +

Influencerov na Slovensku

39 %

Ľudí po odporúčaní influencerom uskutočnilo nákup

1000k+

Spolupráca s megainfluencerom môže osloviť viac ako milión profilov

Aktualizácia údajov k 1. 1. 2024

Hungry for catchy ADS

Hungry
for
catchy
reels

Hungry for catchy ADS

Hungry
for
catchy
reels

Hungry for catchy ADS

Hungry
for
catchy
reels

Hungry for catchy ADS

BE 2 SEE marketing od nás spĺňa náležité kvality

Strategické kvality
 • Komunikačná stratégia
 • Digitálna stratégia
 • Social media stratégia
 • Influencer Marketing
Kreatívne kvality
 • Idea making
 • Obsahový marketing
 • Branding
 • Art direction
Technické kvality
 • Správa účtov
 • Nasadenie reklám
 • Media plán
 • Mesačný reporting
HUNGRY FOR GROWTH
REVITALIZUJTE SVOJU KOMUNIKÁCIU A ZÍSKAJTE OPÄŤ POZORNOSŤ.