Hungry for web design

Ste hladní po unikátnom webe, ktorý vÁm prinesie úspech ?

Tvoríme Komplexné webové riešenia.

Naše portfólio služieb v oblasti webdesignu vám ponúka širokú škálu možností, ako kvalitne odprezentovať vašu firmu, ponuku produktov či služieb v online priestore. Zabezpečíme jedinečný a atraktívny vzhľad vášho webu, ktorý poskytne návštevníkom bezproblémovú užívateľskú skúsenosť.

AAS
AAS
ADVISEC
ADVISEC
Atix
Atix
Bcs
Bcs
Bevitko
Bevitko
CEVITKO
CEVITKO
MIRRORO
MIRRORO
SEDITA
SEDITA
TRIZIN
TRIZIN
YUCON
YUCON

Dôkladná príprava Menom Wireframe

Aby sme vám poskytli jasnú predstavu o tom, ako bude váš web vyzerať a fungovať, v úvode našej spolupráce pre vás pripravíme podrobný wireframe (alebo tzv. blueprint). Ten znázorní detailný návrh štruktúry a obsahu pripravovaného webu, takže budete môcť prehodnotiť výsledný efekt ešte pred samotnou tvorbou webu. V rámci tak komplexnej činnosti ide o značnú časovú aj ekonomickú efektívnosť.

Prístup s ohľadom na UI/UX

Naše široké zameranie v oblasti marketingových služieb nám umožňuje elegantne prepojiť kľúčové prvky webového prostredia s cieľom maximalizovať konverzie a vytvárať príležitosti na získavanie potenciálnych klientov. Veľkú časť venujeme dôkladnému štúdiu a analýze vašej cieľovej skupiny. Tím skúsených web dizajnérov kladie dôraz na vytvorenie intuitívnej navigácie a efektívne prispôsobenej funkčnosti, ktorá bude naplno reflektovať potreby vašich návštevníkov.

Tvorba SEO friendly webu

Váš web vytvoríme s ohľadom na základné princípy SEO. Štruktúra webu, URL či metadáta jednotlivých stránok budú vychádzať z prieskumu kľúčových slov v segmente, v ktorom pôsobíte. Samozrejmosťou sú aj základy ako tvorba popisov, resp. alternatívnych textov obrázkov, originálnej 404 stránky, responzívnosť či dôraz na technické riešenia zohľadňujúce metriky Core Web Vitals pre zabezpečenie čo najlepšieho výkonu webu.

Dizajnové riešenia, ktoré zaujmú

Náš tím skúsených profesionálov sa zameriava na jedinečnosť vizuálneho zážitku. Spolu s vami sa pustíme do tvorby originálneho dizajnu, ktorý zvýrazní vašu značku a podčiarkne charakter vášho produktu či služby. Naša kreativita a vášeň pre detail zabezpečia, že váš web bude jedinečný a zapamätateľný.

HUNGRY
for
catchy
e-shop

Aasacademy

HUNGRY
for
catchy
redesign

Yes
Sedita

Web od nás spĺňa všetky náležité kvality

Strategické kvality
  • Wireframe
  • Analýza konkurencie
  • Komunikačná stratégia
Kreatívne kvality
  • Vizuálne smerovanie
  • Copywriting
  • Dizajn na mieru
Technické kvality
  • Responzivita
  • Ročná starostlivosť
  • Základné nastavenie SEO
HUNGRY FOR samples of services
Preskúmajte všetko, čo vám vieme ponúknuť.